SADZĪVES ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA UN DAUDZ CITU PAKALPOJUMU – LUCIDA.LV  

uzkopšana lucida.lvReizēm vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tādēļ daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums nepieciešama nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties servisā Lucida – pieredzējuši speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar dažādiem namu apsaimniekošanas darbiem būs ieinteresēti palīdzēt.

Lucida komanda būs noderīgi gadījumos, kad vajadzīga teritorijas uzkopšana, labiekārtošana vai tamlīdzīgi. Tāpat uzkopšanas serviss sniedz arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas un citus pakalpojumus. Būtiski, ka piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošanas darbi.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietverta grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi pakalpojumi, kas ir uzkopšanas servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir aktuāli visās sezonās, jo mums taču patīk dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas un telpu uzkopšana sevī ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Apsaimniekošanas darbi bieži vien prasa profesionālu pieeju. Tieši tāpēc, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā saņemsiet labāko servisu.

Piemēram, remonta darbi nav viegls uzdevums ne mājās, ne arī birojā. Izvēlieties Lucida pakalpojumus un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja rodas problēmas elektroapgādes sistēmā, tās katrā ziņā atrisinās pieredzējuši elektriķi. Tāpat – pieprasīti arī santehniķa pakalpojumi, jo ir maz cilvēku, kas spētu saviem spēkiem salabot bojātas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi noderēs darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu līdzdalības reizēm nav iespējama.

Lucida.lv – pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam nepieciešamības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, vienlaicīgi nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk lucida.lv.