SĀKOT AR FOTOSESIJĀM LĪDZ AZARTISKIEM PIEDZĪVOJUMIEM. TO UN DAUDZ KO CITU ATRADĪSI DAVANUSERVISS.LV INTERNETA VEIKALĀ.

Lai piemeklētu dāvanu vecākiem vai Ziemassvētku svinībām, var paiet pat vairākas stundas, meklējot atbilstošāko dāvanu. Nevajag piebilst, ka fotosesijas ir šī brīža labākā dāvana DavanuServiss.lv piedāvājumā tu varēsi atrast vairāk kā piecpadsmit dažādas fotosesijas, kuru varēsi piemeklēt pēc iespējas atbilstošāku tās saņēmēja gaumei. Ja tu neesi pārliecināts, kādu fotosesiju dāvināt, vari arī iegādāties dāvanu karti kādā noteiktā summā, un tās saņēmējs pats varēs izdarīt savu izvēli.


Ja tev steidzami vajadzīga dāvana, tev par to nav jāsatraucas. Lai atrastu labāko dāvanu, tev pat nav jāiziet no mājām! Turklāt, arvien populārākas kļūst tieši dāvanu kartes. Tu vienā brīdī būsi atradis dāvanu, savukārt, jubilārs varēs izvēlēties to, kas viņam patīk vislabāk! DāvanuServiss.lv interneta veikalā pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Saņemot vai dāvinot Davanuserviss.lv dāvanu karti, jāatceras, ka tā ir derīga 12 mēnešus no apmaksas brīža. Viena gada laikā dāvanu kartes saņēmējam jāizvēlas jebkura dāvana no mājas lapā esošā dāvanu piedāvājuma, saņemtās dāvanu kartes apjomā. Tāpat, ja izvēlētās dāvanas summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, starpību var piemaksāt. Mainot dāvanu karti pret konkrētu pakalpojumu derīguma termiņš nemainās! Izvēloties dāvanu karti, pieejamas vairākas nominālās vērtības. Sākot no desmit eiro dāvanu kartes līdz pat 1000 € vērtai dāvanai. Ja nevari izlemt, vai dāvanu karte būs laba dāvana, vari iegādāties arī jau gatavu dāvanu komplektu. Tie ir 8 dāvanu komplekti, kuros esošās dāvanas jau sakārtotas pēc to atrašanās vietas vai kāda cita kritērija. Dāvanu komplekti pieejami gan dažādās tematikās, gan dažādās nominālvērtībās. Tiesa, atšķirībā no dāvanu kartēm, šoreiz dāvanas vērtību tu nevarēsi izvēlēties, jo katrā komplektā tiek iekļauti atšķirīgi piedāvājumi. Ielūkojies DavanuServiss.lv mājs lapā un aplūko visus dāvanu piedāvājumus pats, gan dāvanu kartes, gan piedzīvojumu komplektus!
Piemeklēt piemērotu dāvanu aktīvam cilvēkam ir vieglāk nekā varētu šķist, piemērotas un interesantas dāvanas varēsi atrast saitē DavanuServiss.lv. Tu atradīsi vairāk nekā 200 dāvanu piedāvājumus aktīvai atpūtai gan telpās, gan brīvā dabā. Sākot ar dejošanu un ziemas prieku baudīšanu līdz pat klinšu kāpšanai un šaušanai. Ja gribi izbaudīt adrenalīna piepildītu piedzīvojumu, tad lidojums noteikti ir tas, ko meklē! Izpletņlēciena skaistumu un neaprakstāmo skatu varēs izbaudīt ikviens, arī iesācēji, jo lēcieni notiek tandēmā ar instruktoru. Atliks tikai baudīt skatu, kāds paveras no augšas. Bet, ja labprātāk izvēlies sauszemes aktivitātes, tad izjāde ar zirgu vai kartinga brauciens būs laba aktivitāte.
Lai iepriecinātu sevi un savu otru pusīti, lieliska dāvana būs masāža – tā sniegs relaksāciju un patīkamas sajūtas ķermenim un garam. Izvēloties masāžu, apskatiet visus piedāvājumus interneta veikalā, kur varēsiet izvēlēties ne tikai vienkāršu masāžu, bet arī dažādas citu kultūru masāžas vai īpašu rituālu ādai. Interneta veikalā atradīsi arī īpašus SPA rituālus pāriem. Tā būs neatkārtojama iespēja pavadīt laiku divatā, turklāt, gūstot labsajūtu. Šāda dāvana būs piemērotā kā otrai pusītei, tā arī dzimšanas dienai. Bet , lai stiprinātu veselību un uzlabotu pašsajūtu, turklāt, iegūtu arī procedūru skaistumam, ieskaties DavanuServiss.lv piedāvājumā par kriosaunu. Tā ir nesen atpazīstamību guvusi procedūra, kuras laikā tavs ķermenis tiks atdzesēts līdz mīnus 160 grādiem pēc celsija. Lai gan tas izklausās patiesi auksti, tā nebūt nav! Tas ir komfortabls, ērts un ātrs process! DavanuServiss.lv tu atradīsi gan kriosaunas apmeklējumu vienai reizei, gan abonementu sešiem mēnešiem. Tas ietver desmit kriosaunas apmeklējuma reizes, katru 3 minūšu garumā! Interneta veikalāDavanuServiss.lv tu varēsi piemeklēt dāvanas ikvienai gaumei. Gan dāvanas bērniem, gan vecākiem. Fotosesijas un mīļus pārsteigumus otrai pusītei. Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas Ziemassvētkiem. DavanuServiss – vieta, kur mājo, iespējams, labākas dāvanas!