All-in-one mobilie telefoni – Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 1a.lvAr Galaxy S4 modeļiem Samsung ir sasniedzis mērķi kļūt par vienu no viedtālruņu top ražotājiem, dažā labā jomā pat pārspējot tādus brendus kā HTC un iPhone5. Kopā ņemot Samsung Galaxy S4 ar lieliskas veiktspējas četrkodolu procesoru, spilgtu krāsu 5 collu HD ekrānu, asu 13 Megapikseļu iebūvēto kameru un neskaitāmām programmatūrām ir viens no spēcīgākajiem un spilgtākajiem viedtālruņiem pasaulē.

Samsung Galaxy S4 īpašības:

  • Labās: Samsung Galaxy S4 ir ar Android 4.2.2. platformu, fantastisku kameru, spēcīgu četrkodolu procesoru un programmatūras risinājumiem jebkuram dzīves gadījumam – jo viedtālrunis strādā arī kā TV/DVR tālvadības pults. To ir ļoti ērti turēt rokās, ir maināms akumulators un microSD uzglabāšanas slots.
  • Vājās: Tā ekrāns ir nedaudz tumšāks un tā plastmasas konstrukcija dod nedaudz lētāku izskatu nekā konkurentu mobilie telefoni. Telefonam ir garš saraksts ar dažādām programmatūras funkcijām, kurās var ātri pajukt. Tāpat, telefons ir diez gan paliels un nebūs ērts tiem, kas pieraduši mobilo turēt kabatās.

Ko tad šis Samsung Galaxy S4 piedāvā? Laikam vieglāk būtu atbildēt uz jautājumu – ko tas nepiedāvā? Tam ir 1080p ekrāns, ļoti liels veiktspējas ātrums, kas ideāli der priekš spēļu spēlēšanas un iespēja telefonu lietot kā tālvadības pulti. Tad ir virkne dažādu kameras triku, izmantojot gan priekšas, gan aizmugures kameras, kā arī iespēja filmēt video palēlinājumā (slow motion)!

Tavs tālrunis – tālvadības pults

Ja Jums ir Samsung Galaxy S4, Jūs varat izmantot to kā tālvadības pulti savam TV, DVD, Blu-ray atskaņotājam, mājas kinozālei u.c. Būtībā telefons strādā kā universāla pults teju jebkurai no mūsdienu TV ierīcēm uz pasaules. Šo tālvadības funkciju ir ērti un viegli izmantot un sagatavojot to lietošanai vien dažās minūtēs Jūs varēsiet pārskatīt savu TV sarakstu, atskaņot šovus vai uzstādīt savu jauno DVD atskaņotāju, izmantojot viedtālruni!

Kopumā ņemot, Samsung Galaxy S4 mobilie telefoni ir top izvēle ikvienam, kas meklē liela ekrāna viedtālruni ar neizmērojamām lietošanas iespējām teju ikvienai dzīves situācijai.

Leave a Comment.