SILTUMSŪKŅU MONTĀŽA, DZIĻURBUMU IZVEIDOŠANA, ŪDENS PIEVEDUMA SISTĒMAS VARIANTI – UZTICI DARBU PROFESIONĀĻIEM! UDENSJUMS.LV

dziļurbumiŪdens apgādes sistēmas un citu pakalpojumu uzņēmums SIA “Ground Water” specializējas atšķirīgu veida konsultācijas saistībā ar ūdens pieveduma iekārtu izveidošanu un uzstādīšanu. Kompānijas SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki strādā ūdens autonomās apgādes sistēmas izveidošanā, tiek nodrošināts gan klientiem lojāls serviss, gan pakalpojuma augstā kvalitāte. Tamdēļ, ja plāno ieviest ūdens apgādes sistēmu, vērsies pie Udensjums.lv profesonāļiem. Autonomās ūdens apgādes sistēmas izveidošana nav vienīgais pakalpojums, ko sniedz šī uzņēmuma eksperti. Uzņēmuma SIA “Groud Water” kompetencē ir arī siltumsūkņu ierīkošana un mini ekskavatora pakalpojumi.

Udensjums.lv realizē arī siltumsūkņu uzstādīšanu, ko nereti izvēlas saimnieki, veicot ģeotermiskās apsildes sistēmas instalāciju. Sākotnēji būs vajadzīga ģeotermālās zondes stateniskās uzstādīšanas darbi, kas ir kā pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas izveidošanai. Caur to apakšzemes enerģijas avota radītā siltuma plūsma riņķos uz siltuma sūkni. Tieši tā norisinās siltuma iegūšanas process. Mini ekskavatora serviss tiek lietoti apstākļos, kad vajadzīgi rakšanas, teritoriju labiekārtošanas darbi. To izmantošanas lielais pluss ir izdevība darboties arī šaurās un nelielās teritorijās, kurās lielāka izmēra tehnika nevar brīvi piekļūt. Izmanto mini ekskavatora servisu, ja tev vajag izrakt tranšeju, kanalizāciju, jāizved būvgruži vai jānoņem liekais grunts slānis un jāizlīdzina bedres.

Uzturā izmantojamu ūdeni var iegūt no vairākiem zemes slāņiem: augšējā zemes kārta, dolomīta slānis un smilšakmens. Variants, kas ir atbilstošākais privātmājām, ir ūdens ieguves veids no dolomīta slāņa – ar artēziskā urbuma ierīkošanu. Udensjums.lv ekspertu pārraudzībā ir artēzisko aku urbšana, no kura iegūst kvalitatīvu, brīvu no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni. Vienīgā problēma, kas varētu izcelties, ir palielinātais kaļķa un dzelzs līmenis, ko samērā veikli un efektīgi iespējams nokārtot ar ūdens atdzelžošanas filtru uzstādīšanu.

Ja tev ir nepieciešama artēziskās akas ierīkošana, siltumsūkņu uzstādīšana vai mini ekskavatora pakalpojums, saņem konsultācijas pie ekspertiem no Udensjums.lv. Optimālākie un izdevīgākie ūdens apgādes risinājumi ar lielu ekspluatācijas laiku, uzzini vairāk spiežot šeit!