Te B kategorijas tiesības varēs iegūt pēc gandrīz jebkādas autoskolu kursu iziešanas

credoautoprieks-lv

VĒLATIES IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS? SĀCIET AR ĪSTĀS AUTOSKOLAS ATRAŠANU!

Iespējams Jūs beidzot esat nolēmis, ka būs pienācis laiks iegūt B kategorijas tiesības, vai arī esat attapies situācijā, kur ir nepieciešami ADR kursi, kuri dos iespēju iemācīties, kādā veidā nodrošināma bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā atrast atbilstošu autoskolu, kurā ir ne tikai ADR kursi, saņemamas D, C un B kategorijas tiesības un varbūt arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kur atmosfēra un mācības ir atbilstošas mūsdienu standartiem?

B KATEGORIJAS TIESĪBAS – PIE KĀ APGŪT VAJADZĪGO?

Te B kategorijas tiesības varēs iegūt pēc gandrīz jebkādas autoskolu kursu iziešanas, bet pieprasītas ir tādas kā, piemēram, Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks. Visbiežāk B kategorijas tiesības iespējams iegūt pēc teorijas un prakses apgūšanas, bez tam tāpat arī vajadzīgs, lai ir pabeigti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Tā, lai varētu izvērtēt atšķirīgas mācību vietas, iesākumā ieteicams uzzināt apkārtējo, kas jau saņēmuši B kategorijas tiesības, viedokli, kā arī apskatīt skolu mājaslapās pieejamo informāciju.

POPULĀRĀKAJĀM AUTOSKOLĀM ATŠĶIRĪGS FILIĀĻU SKAITS

Svarīgs faktors, pēc kura izvēlēties autoskolu ir autoskolas tuvums, taču, piem., Mustangs darbojas galvenokārt vienīgi galvaspilsētā. Ja ir vajadzība apgūt zināšanas ne Rīgā, tad labāk uz citu autoskolu, piemēram, reģionālās filiāles ir skolām Fortūna un Vanags. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvās plašu tīklu tādās pilsētās kā Sigulda, Jelgava, Daugavpils, Ventspils un Liepāja.

LAI JŪS VARĒTU IEGŪR VADĪŠANAS TIESĪBAS IR NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Papildus vadīšanas kursiem, auto skolu sortimentā pieejami tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā komisija par atsevišķu maksu. Principā visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir par papildu maksu, kas būs ap 30 EUR, bet dažādi būs pieejamie nodarbību laiki. Apmācības var arī pabeigt citur, bet autoskolas telpās tie noteikti ir parocīgāki.

NEPIECIEŠAMS VEST KĀDAS BĪSTAMAS KRAVAS? JUMS NODERĒS ADR KURSI!

ADR kursi ir specifiskāki, jo ne visas autoskolas māca, kā īstenojama bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kur būs apgūstami ADR kursi ir, piem., autoskola CredoAutoprieks un autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiks mācīta divu līdzīgu kursu laikā – vispirms ir iespējams pabeigt pamatkursu un pēc tam apgūt papildu apmācības par cisternu pārvadājumiem. Tad, ja Jūs gribat zināt detalizētāk par to, ko māca kursos, kur tiks apgūta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks nodrošina ļoti precīzus kursu aprakstus!