Telefons – ne tikai saziņas līdzeklis, jeb kā tikt pie SMS kredīta?

sms kreditiPar īstermiņa aizdevumiem ir dzirdējis katrs; gandrīz katrs otrais, šos aizdevumus sauc savādāk – kredīts internetā, ātrais kredīts, sms kredīts un tā tālāk. Vai visi šie apzīmējumi nozīmē vienu un to pašu? Principā jā – visi šie ir īstermiņa aizdevumi, tikai nedaudz atšķiras viens no otra veidā – kā var aizņemties.

Piemēram, sms kredīts – īstermiņa aizdevums, ar visiem tiem pašiem tā principiem un noteikumiem, tiek piedāvāts gandrīz no visām tām pašām īstermiņa aizdevumu kompānijām, kas piedāvā kredītu internetā. Atšķirība tikai tā, ka lai saņemtu sms kredītu nav nepieciešams internets – vien telefons. Tas ir naudas aizdevums, kas kredītu ļauj saņemt ar visvienkāršāko ikdienas darbību – īsziņas sūtīšanu.

Protams, pavisam iztikt bez interneta neizdosies, jo, aizņemoties pirmo reizi, reģistrēšanās būs jāveic internetā (ko arī var izdarīt caur modernajiem viedtālruņiem, ja vien ir interneta pieslēgums vai pieejams wifi). Savukārt aizņemoties atkārtoti – kad visi dati jau ir reģistrēti, pieteikties kredītam ar sms palīdzību būs pavisam vienkārši. Dažas ātro aizdevumu kompānijas norāda, ka, lai aizņemtos ar sms starpniecību, jābūt vismaz vienu reizi jau izmantojušam aizdevēja pakalpojumus – tas ir, ja aizņemas atkārtoti. Tad dati jau ir reģistrēti un bijusi iepriekšēja sadarbība.

Tieši tāpat kā jebkuram citam kredītam, šādi aizņemoties var izvēlēties nepieciešamo summu un atmaksas laiku, ir iespēja atmaksas laiku arī pagarināt. Tāpat kā ar jebkuru citu ātro kredītu, arī izvēloties sms kredītu, vispirms nepieciešams pārdomāt, vai kredīts patiešām nepieciešams. Šis ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem kā aizņemties, tāpēc ļoti rūpīgi der padomāt par kredīta nepieciešamību un savu finansiālo situāciju pēc tam – vai kredītu varēs atdot laikā.

Šis ir viens no risinājumiem, kad nepieciešami ātrie kredīti, bet dators un interneta savienojums nav pieejams, savukārt mobilai telefons mūsdienās ir katram. Gadījumos, kad papildus finanšu līdzekļi nepieciešami te un tūlīt. Tāpat kā visiem ātrajiem īstermiņa aizdevumiem – arī sms kredīta pieteikums tiek pārskatīts pāris minūšu laikā, un nauda kontā nonāk tikpat ātri kā tad, kad ātro kredītu izvēlas internetā.