TELŠU NOMA UN PIEPŪŠAMIE DĪVĀNI JEBKURAM PASĀKUMAM ĀRPUS TELPĀM

Organizējot pasākumus bieži  vien ir nepieciešama nojumes īre, telšu noma, vai arī viesu ērtībai noderēs gāzes sildītāji terasēm. Aprīkojuma izīrētājs Akurats.lv spēs izlīdzēt tādās situācijās, tāpēc, ka uzņēmuma piedāvājumā būs dažādi noderīgi risinājumi pasākumiem, piem., bāra letes noma vai gaismas galdu noma.

ŠĪS SEZONAS TRENDS – GAISMAS GALDU NOMA

Ja Jūs rīkojat pasākumu un vēlaties tai modernu piesitienu, tad Jums varētu interesēt gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu pasākumam mūsdienīgus, spilgtus gaismas galdus, kas padarīs gaišāku notikuma vietu atšķirīgās krāsu gammās. Lai Jums nebūtu ne par ko lieki jānervozē, tad gaismas galdu noma pie uzņēmumam Akurats.lv būs pilna servisa pakalpojums – tos atvedīs, saliks un arī pēc pasākuma izjauks Akurats.lv speciālisti.

 

Tādā gadījumā, ja ir paredzēts sarīkojums ārā, visdrīzāk Jums būs vajadzīga nojumes īre vai telšu noma un piepūšamais dīvans. Elegantas un praktiskas nojumes īre pasargās sarīkojuma apmeklētājus no  neprognozējamajām laika apstākļu pārmaiņām un lietus. Pat, ja pēkšņi nokrišņi, telšu noma var noderēt arī, lai aizsargātu sarīkojuma viesus un klāto galdu arī no īpaši karstiem saules stariem. Pie uzņēmuma AKurats.lv nojumes īre vai telšu noma ir parocīga un viegla, jo telti Jums piegādās un uzstādīs Auzņēmuma Akurats.lv eksperti.

 

BĀRA LETES NOMA ĒRTĀKAI KOKTEIĻU PASNIEGŠANAI

Tad, ja Jūs vēlaties savā ballītē konkrētu vietu, kurā tiks pasniegti dzērieni, Jums iespējams noderēs bāra letes noma. Bāra letes noma nodrošinās Jūsu pasākumu ar viegli no moduļiem saliekamu leti, kas no vienas puses praktiski pielāgota kokteiļu gatavošanai, bet no otras – balta un izgaismota. Pie tam bāra letes noma varēs tikt papildināta arī ar bāra krēslu nomu, tādējādi veidojot pasākuma ietvaros īsta bāra sajūtu.

 

AUKSTĀKĀ LAIKĀ RĪKOTĀ PASĀKUMĀ IETEICAMI GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM

Ņemot vērā, ka šajā valstī reti var precīzi progrnozēt laika apstākļus, Jums rīkojot pasākums ārpus telpām iespējams noderēs arī tāds aprīkojums kā gāzes sildītāji terasēm. Praktiskie gāzes sildītāji terasēm būs interesanti gan āra kafejnīcu uzturētājiem, gan tiem, kas organizē kāzas. Ienāciet vietnē www.akurats.lv un zināsiet vairāk par to, kā ne tik vien gāzes sildītāji terasēm, bet arī cita veida aprīkojums ļaus Jums palīdzēt iekārtot nepieciešmo vietu.