TELŠU NOMAS IZMAKSAS PIE AKURATS.LV

stāvgaldi akurats.lvTelts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu valstī ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus piedāvā visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties piemērotāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.

Padari savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu. Nav nozīmes vai tu vēlies  rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi atgriežas mājās apmierināti. Tādēļ pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku noskaņa. No sākuma ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Būtiski arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas nenoliedzami pasargās tevi no dažādām problēmām, kas var atklāties gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

 TELŠU NOMA DAŽĀDA MĒROGA PASĀKUMIEM

“Akurāts” ir tava izdevība izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir dažādi telšu varianti, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja gribi savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti –ZVAIGZNE. Tā bez šaubām uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības situāijā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli labi papildinās arī attiecīgas sienas izvēle. Tā var būt gan klasiskā siena, gan atsieta vai pat ar logu.

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  TĀPAT VAR IZNOMĀT SILDLAMPAS, PAKLĀJUS, GALDUS, KRĒSLUS, U.C. APRĪKOJUMU

Neaizmirstamu pasākumu vai viesības var sarīkot ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Daudzus var satraukt jautājums par laikapstākļiem, taču izvēloties atbilstošu aprīkojumu, problēmu var vienkārši risināt. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad radīsies mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat arī liela nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem  labāk saglabās siltumu nekā tenta materiāla sienas. Bet risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāraizējas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  var uzstādīt lampu apgaismojumu.

Ja esi iecerējis savus svētkus padarīt īpašus, tad nevar aizmirst par telts vai nojumes aprīkojumu un dekorācijām griestiem un sienām. Iespējama arī stāvgaldu noma.

Ja tev ir būtiska kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā nenoliedzami attaisnos visas cerības. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis izmanto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process. NOVĒLAM TEV SKAISTUS UN ATMIŅĀM BAGĀTUS SVĒTKUS!