Trauku mazgājamās mašīnas no 1A.LV

Trauku mazgājamās mašīnas 1a.lvTrauku mazgājamās mašīnas agrāk tika pielietotas tikai restorānos un viesnīcās, kur parasti bija liels skaits klientu un trauku mazgāšana ar rokām aizņēma pārāk daudz laika. Pateicoties trauku mazgājamajām mašīnām šo laiku varēja ietaupīt, to veltot klientu apkalpošanai un citu darbu veikšanai. Tomēr mūsdienās trauku mazgājamā mašīna pieejama ikvienam, un teiksim atklāti, ļoti palīdz virtuvē, jo trauku mazgāšanā ir daudz efektīvāka nekā mazgājot tos ar rokām.

Iegādājies labāko ražotāju trauku mazgājamās mašīnas online

Latvijā labāko pasaules zīmolu trauku mazgājamo mašīnu modeļus var iegādāties interneta veikalā 1a.lv. 1a.lv piedāvā desmitiem trauku mazgājamo un iebūvējamo trauku mazgājamo mašīnu modeļu izvēli no tādiem ražotājiem kā AEG, Electrolux, Whirpool, Zanussi, Bosch, Beko u.c. Lai būtu ērtāk orientēties, ikviens var atlasīt sev nepieciešamo tehniku pēc sev svarīgiem kritērijiem, piem., cenas, ražotāja, izmēra, energoefektivitātes u.c.

Energoefektivitātes klase

Ikviens zina, ka ļoti būtiski iegādāties energoefektīvu sadzīves tehniku, īpaši, ja to paredzēts lietot bieži. Ja ģimene ir liela, tas nozīmē, ka gatavojat daudz vairāk un arī trakus jāmazgā biežāk, tāpēc ir gudri iegādāties augstas energoefektivitātes klases trauku mazgājamo mašīnu.

Sadzīves tehnikas energoefektiviāte tiek apzīmēta ar marķējumiem no A līdz G, kur A ir pati ekonomiskākā klase. Ne velti interneta veikala 1a.lv sortimentā ir tikai A klases trauku mazgājamo mašīnu modeļi, kas nozīmē, ka jebkura no tām ilgtermiņā var pamatīgi ietaupīt naudu uz elektrības rēķiniem.

Izmērs un tehniskie parametri

Tas, cik lielu trauku mazgājamo mašīnu iegādāties, parasti nosaka virtuves izmērs un iekārtojums, vadoties pēc vietas, kur to paredzēts novietot. Tā kā lielu lomu spēlē arī virtuves dizains, trauku mazgājamās mašīnas pieejamas dažādos dizainos un krāsās – balta, pelēka, metāla apdares vai košākos toņos. Savukārt profesionālākam iespaidam var izvēlēties iebūvējamo trauku mazgājamo mašīnu, kas plaši pieejamas arī interneta veikalā 1a.lv, sākot no 173 latiem.

Iepirkšanās pie 1a.lv ir ļoti vienkārša un ērta, turklāt katram trauku mazgājamo mašīnu modelim tiek sniegta arī garantija, bet piegāde tiek nodrošināta pa visu Latviju, līdz pat mājas durvīm.

Leave a Comment.