ŪDENS PIEGĀDES SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANA UN CITI PAKALPOJUMI – IENĀC MĀJASLAPĀ UDENSJUMS.LV

siltumsuknu uzstadisanaFirma SIA “Ground Water” klientiem piedāvā dažāda veida pakalpojumus , kas saistīti ar ūdens piegādes struktūras izveidošanu. Ņemot vērā, ka darbinieki no Udensjums.lv darbojas ūdens autonomās pieveduma sistēmas izveidošanā, tiek nodrošināts gan klientiem draudzīgs serviss, gan servisa augstā kvalitāte. Tālab, ja ir vajadzīga ūdens apgādes izveidošana tavā mājoklī, jautā pēc padoma Udensjums.lv speciālistiem. Ūdens piegādes sistēmas izveidošana nav vienīgais pakalpojums, ko nodrošina šī uzņēmuma eksperti. Udensjums.lv kompetencē arīdzan siltumsūkņu uzstādīšana un mini ekskavatora serviss.

Udensjums.lv pakalpojumu piedāvājumā ir mini ekskavatora risinājumi. Tas noteikti būs īpaši noderīgs zemes rakšanas un apstādījumu plānošanas situācijā, iebraucamā ceļa atjaunošanā, arīdzan sniega izvešanā ziemas sezonā. Ja plāno sakopt teritoriju, mini ekskavatora pakalpojumi būs noderīgs zemes sagatavošanai apstādījumiem un celiņu ierīkošanai. Udensjums.lv pakalpojumu piedāvājumā arī siltumsūkņu ierīkošana autonomās apkures sistēmas uzstādīšanā.  Ja grib salīdzināt ar cita veida apsildes sistēmas veidiem, siltumsūkņi var samazināt enerģijas patēriņu patpar 75%, uzzini vairāk par siltumsūkņu uzstādīšanu – http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/geotermiskas-apkures-zondes-uzstadisana

Udensjums.lv speciālisti nodarbojas arīdzan ar artēzisko aku urbšanu un ūdens piegādes sistēmas ierīkošanu. Atkarībā no nepieciešamā dziļurbuma dziļuma, kas atkarīgs arī no grunts sastāva, lietpratēji trīs līdz desmit dienu laikā ierīkos paredzēto dziļurbumu. Ja grunts sastāvā ir palielināts kaļķa un dzelzs piesātinājums, var uzstādīt attiecīgus ūdens filtrus, kuri attīrīs ūdeni un padarīs piemērotu dzeršanai un lietošanai uzturā. Dziļurbuma uzstādīšana ir aktuāla ikkatram, kam mājai nav pilsētas ūdensvada pievada sistēmas komplekss. Ūdens, kas iegūts no artēziskās akas urbuma, ir tīrs un kvalitatīvs. Ūdens pieveduma sistēmas komplekss dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem.

 Udensjums.lv lietpratēji tev rekomendēs piemērotāko risinājumu. Apskati ūdens pieveduma sistēmas izveides pakalpojumus , kā arī citu pakalpojumu piedāvājumu. Udensjums.lv!