UGUNSDZĒSĪBAS SISTĒMAS LIELIEM UN MAZIEM UZŅĒMUMIEM – IESKATIES FNSERVISS.LV  

darba drošība fnsserviss.lvNav noslēpums, ka ugunsdrošība ir nozīmīgs jautājums ikkatrā uzņēmumā vai iestādē. Ja gribi parūpēties par ugunsdrošības jautājumu ar profesionāļu palīdzību, izvēlies FN-Serviss sniegtos pakalpojumus.

FN-Serviss ir uzņēmums, kas specializējas ugunsdrošības jautājumos – sniedz konsultācijas par efektīvām drošības sistēmām, kā arī veic to uzstādīšanu.

Kā lieli, tā arī mazi uzņēmumi un iestādes var atrast sev piemērotāko risinājumu- FN-Serviss piedāvā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas.

Kā vienu no iespējām var minēt ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kas īpaši piemērotas plašām telpām ,kā arī daudzstāvu celtnēm

Vēl viena no piedāvātajām ugunsdrošības sistēmām ir aerosola dzēšanas sistēma. Tās norisi nodrošina energomateriālu ķīmiska reakcija, kas rada efektīvu pulvera aerosolu- uguni tas spēj nodzēst dažu sekunžu laikā.

RŪPĒJIES PAR UZŅĒMUMA DROŠĪBU AR UGUNSDROŠĪBAS SIGNALIZĀCIJU NO FN-SERVISS

FN-Serviss piedāvājumā arī dažādu veidu signalizācijas sistēmas- piemēram, ugunsdrošības signalizācija. FN-Serviss saviem klientiem nodrošina 2 veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu.

Plašāku informāciju par signalizācijas sistēmām meklē mājas lapā Fnserviss.lv

DARBA VIDES IEKŠĒJĀ UZRAUDZĪBA AR FN-SERVISS

FN- Servisa piedāvājumu klāstā arī dažādi ar darba aizsardzību saistīti piedāvājumi- piemēram, darba vides riska novērtēšana un obligāto veselības pārbaužu noteikšana.

Vēl viena FN-Serviss piedāvāta iespēja – darba aizsardzības kursi, kuru laikā tiek apgūts viss nepieciešamais, lai pēc to pabeigšanas kursants varētu pildīt darba aizsardzības speciālista pienākumus.

Saskaņā ar Ministra Kabineta noteikumiem, darba drošības kursi ilgst 60 stundas, un tajos iegūsi visas vajadzīgās pamatzināšanas par vispārīgiem darba aizsardzības jautājumiem, normatīvajiem aktiem, kā arī darba vides risku ietekmi un to novērtēšanu.

Lai novērtētu visus iespējamos riskus darbinieku drošībai un veselībai, būtiski darba vides iekšējā uzraudzība. FN-Serviss nodrošina profesionālu darba vides iekšējās uzraudzības realizēšanu.

Likums nosaka, ka civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams katrā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī tur, kur vienlaicīgi uzturas vairāk kā 50 cilvēku. FN-Serviss piedāvā izveidot konkrētajam uzņēmumam nepieciešamo civilās aizsardzības plānu, kā arī saskaņot to ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

Ieskaties FN-Serviss mājas lapā fnserviss.lv un iepazīsties ar visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem!