Vai tiek izsniegts ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi?

Dzīvojam mainīgā laikā, kad neplānotas situācijas rodas samērā bieži. Nereti tās nes līdz arī papildu izdevumus, tāpēc dažkārt par piemērotu risinājumu kļūst ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir salīdzinoši ērts veids, kā tikt pie vajadzīgās naudas, jo tas pieejams bez ķīlas un galvojuma. Ņemot vērā piedāvājumu, pieaudzis arī piedāvājums, tādēļ ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem aizdevējiem. Ja atbildīsi visiem nosacījumiem, ātrais aizdevums var būt Tavā rīcībā vien dažu minūšu laikā!

PIE VIASMS GAN ĪSTERMIŅA AIZDEVUMI, GAN KREDĪTI VĒRIENĪGĀKIEM PLĀNIEM

Šobrīd, kad kredīti online pieejami plašā klāstā, viegli apjukt daudzveidīgajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās situācijas, aizdevējs ViaSMS nodrošina vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja vajadzīgs neliels aizdevums, gan arī tad, ja nepieciešamā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalās divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu īstenošanai. Lai arī kāda būtu Tava vajadzība, ViaSMS kredīti online var kļūt par lielisku risinājumu. Tomēr jāatceras, ka kredīti online ir atbildība, tāpēc tie jānoformē pārdomāti.

CIK NOZĪMĪGA IR KREDĪTVĒSTURE?

Viena no būtiskākajām niansēm, ko ņem vērā kredītdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju kredītus piedāvā no 20 gadiem. Tātad atrast kredītdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām kredītu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ielūkoties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti pieejams.

Daudziem aktuāls jautājums – vai pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Diemžēl liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

Ja aktuāls īstermiņa kredīts, pirmajā aizņemšanās reizē vari rēķināties ar 350 eiro. Šis īstermiņa kredīts jāatmaksā 30 dienu laikā. Svarīgi minēt, ka jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa kredīts pieejams ar 100 % atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa  būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Ja nepieciešams lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS vari noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas būs jāatmaksā trīs mēnešu līdz gada laikā. Būtiski, ka ikviens kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma, to noformēt var neizejot no mājām. Tomēr jāņem vērā, ka pie katra aizdevēja ir savi aizņemšanās noteikumi – pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat jārēķinās, ka jābūt pietiekamam ienākumu līmenim, kas ļaus atmaksāt aizdevumu.

ViaSMS var kļūt par labu variantu visdažādākajās situācijās – gan tad, kad nepieciešams īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja nepieciešams ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums neradītu problēmas, svarīgi aizņemties atbildīgi!