Vajadzīga A vai A1 kategorija? Nāc uz credo autoskolu.

a2 kategorijaCREDO — UN CSDD EKSĀMENS TIKS NOLIKTS BEZ PROBLĒMĀM AUTOSKOLA, KURAI VAR UZTICĒTIES — CREDO

Credo ir vadošais uzņēmums autoskolu lauciņā. Tajā atradīsiet praktiski visu tiesību veidu apguves iespējas, un augsti kvalificētie pasniedzēji garantēs, ka šis process būs izglītojošs un patīkams. Credo neatrodas vien galvaspilsētā — tiesības spēsiet iegūt arī tās tādās pilsētās kā Baložos, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī un Daugavpilī. Pāris cipari attēlo klientu apmierinātību — 92 procenti no apmācības uzsākušajiem tās arī pabeidz, turklāt vēl par pieciem procentiem lielāks skaits ir to absolventu, kuri konkrēto autoskolu ieteiktu tiem, kuri savu autoskolu vēl nav izvēlējušies. http://www.credo.lv/cenas/a1-a-kategorija/riga.html

PROFESIONĀĻUS NO PARASTAJIEM VADĪTĀJIEM ATŠĶIR 95 KODS

Svarīga sastāvdaļa profesionālās kategorijas (jeb 95 kods) transporta līdzekļa šofera apliecības saņemšanai ir CSDD eksāmens. Lai tiktu iegūts 95 kods, jānokārto teorētiskais CSDD eksāmens par noteikumiem ceļu satiksmē, teorijas CSDD eksāmens profesionāla rakstura jautājumos un praktiskais CSDD eksāmens. Piebilstams arī — 95 kods jūsu rīcībā būs 5 gadus; šajā laikā varēsiet ar transporta līdzekli strādāt profesionāli.

TEORIJAS APGUVEI TALKĀ NĀKS CSDD TESTS

CSDD tests jāmin kā labs palīgs, lai noskaidrotu , vai dotajā brīdī esat gatavs CSDD eksāmenam. CSDD tests ir ļoti līdzīgs pārbaudījumam, kas jūs sagaida ceļā uz tiesību iegūšanu. Savukārt, ja gribat pamācīties, materiālus par ceļu satiksmes noteikumiem (CSN) spēsiet atrast arī Credo.lv. Izmantojot šos rīkus, spēsiet uzlabot gan savas zināšanas, gan pārliecību par saviem spēkiem, kas motocikla vai automašīnas vadītāja apliecības iegūšanai nav mazsvarīgi!

KRAVAS AUTOMAŠĪNU VADĪŠANAI — C KATEGORIJA

Neskaitāmu apjomīgāku preču un lietu nogādāšanai vajadzīga ir C kategorija, kas apliecinās, ka drīkstat vadīt mašīnas kravu pārvadāšanai. Lai C kategorija tiktu iegūta, būs nepieciešams nokārtot attiecīgu eksāmenu. To piedāvā ne visas autoskolas, taču Credo piedavājumu klāstā attiecīgo iespēju spēsiet atrast. Turklāt, lemjot par labu Credo, nenonāksiet situācijā, kad sāk parādīties neparedzēti izdevumi — mājas lapā bez sarežģījumiem var atrast tāmi, kurā norādīts, cik izmaksās tiesību ar ierakstu «C kategorija» iegūšana.

A KATEGORIJA NĀKOŠAJIEM MOTOCIKLU VADĪTĀJIEM

Protams, ka motobraucējiem vajadzīgas piemērotas tiesības. A kategorija un ar to saistītas apmācības — arī Credo.lv. Jaudas un kubatūras aspektā mazākiem motocikliem, mopēdiem, skūteriem un tricikliem atbildīs A1 un A2 kategorija, savukārt A kategorija apzīmējama kā noderīgākā, jo ļaus vadīt motociklus un triciklus ar jaudu virs 15 kilovatiem. Jāpiezīmē, ka, lai vadītāja apliecībā tiktu veikts ieraksts A kategorija, jums jābūt vismaz 24 gadus vecam. Kā lai izvēlas piemērotāko autoskolu? Būtībā jebkura varianta motorizēto transportlīdzekļu vadītāju apliecības pie profesionāliem pasniedzējiem spēsiet saņemt Credo.lv. Pārbaudiet šo faktu paši, ienākot Credo.lv!