Vajadzīgi galdi banketam?Nepērc, bet īrē!

Stāvgaldu nomaBanketu galdu noma ir īpaši izveidots piedāvājums, kurš lieliski palīdz saviesīgos gadījumos, kur apmeklētājus nepieciešams sasēdināt ap galdiem. Tas, kā arī citi uzņēmuma Akurāts piedāvātie piedāvājumi, ievērojami atvieglos banketa rīkošanu, jo palīdzēs vienkāršā veidā dabūt visu nepieciešamo aprīkojumu.

Lietojot kompānijas Akurāts nodrošināto pakalpojumu banketu galdu noma jums ir iespēja padarīt daudz vieglākusavu ikdienu. Neatkarīgi no tā, kādas ir pasākumu organizatoru vajadzības, šis pakalpojums ir jums teicami piemērots, jo:

•   Pakalpojums ir kā radīts gan saviesīgiem, kā arī biznesa notikumiem;

•   Ļauj taupīt līdzekļus;

•   Banketa vai viesību organizēšana ir vienkāršāka.

Pie kompānijas Akurāts izīrējamie apaļie galdi būs piemēroti atšķirīgiem pasākumiem – viesībām, banketiem, kā arī pārējiem pasākumiem. Tiem ir neuzkrītošs un gaumīgs dizains – virsma ir apaļa, gaišā koka krāsā un galdu rāmis ir pelēkā metāla krāsā. Ņemot vērā vajadzību, jums ir iespēja izvēlēties kādu no vairākiem galdu izmēriem – galdu diametrs var būt 153 vai 183 centimetrus plats.

Tāpat Akurāts nodrošina arī banketa krēslu īri. Situācijā, ja neesat plānojis, ka svinīgā mielasta dalībnieki stāv kājās, banketu galdu īre bez krēslu īres pat nav iedomājama. Jūs varat izīrēt ērtus, melnus krēslus, kuri būs komfortabli arī gadījumos,kad pasākuma laikā ir ļoti daudz jāsēž. Lai nodrošinātu mielastam svinīgāku noskaņu ir pieejami arī rotājumi un saskaņoti galdu un krēslu apvalki.

Akurāts piedāvātā banketu galdu noma, kā arī pārējie uzņēmuma pakalpojumi ļaus pasākumu rīkotājiem ietaupīt, kā arī nodrošināt augstas klases svinības. Jūsu pasākumiem SIA “Akurāts” piedāvājumā pieejama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre, iznomājami banketu un bāra krēsli- http://akuratspasakums.lv/stavgaldu-noma