Vajadzīgs aizdevums? Izvēlies sev piemērotāko

Brīžos, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu risinājumu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Aizdevuma noformēšanas noteikumi

Ātrais aizdevums var kļūt par atbildi dažādos gadījumos, ja paturēsi prātā vairākus priekšnoteikumus.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai spētu atmaksāt kredītu

Nereti dzirdams jautājums – vai tiek izsniegts kredīts bez darba? Te jāņem vērā, ka, izskatot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne vien darba alga, bet arī citi pastāvīgie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi oficiāli ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba.

Vairāk uzzini- https://www.viasms.lv/lv/blogs/pirmais-kredits-bez-maksas!

Tev jāatbilst kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Meklējot atbilstošāko aizdevuma risinājumu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma limitam. Liela daļa kredītdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis noteikums tiek īstenots, lai atbalstītu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī jaunākiem cilvēkiem, taču izvēle ir mazāka, nekā no 20 gadiem.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami – nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums. Vēl viena svarīga priekšrocība – aizdevumam pieteikties iespējams no jebkuras vietas Latvijā, kur vien pieejams internets. Apstiprinošas atbildes gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi tikai dažu minūšu laikā.

Ņemot vērā lielo nebanku aizdevēju tirgu, kredītdevēji veido dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie kredītdevēja klienti saņem aizdevumu bez piemērotas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāielāgo, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa variants. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz trīsdesmit dienām.

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet vilinoša iespēja, tas tik un tā ir jāatmaksā. Turklāt – līgumā noteiktajā laikā. Krediti bez procentiem pārtop par maksas aizdevumu pēc noteiktā termiņa beigām. Ja kredīts netiek samaksāts laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai jāpagarina atmaksas termiņš, kas arī ir maksas pakalpojums.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir vairāku kredītdevēju piedāvājumā, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko risinājumu. Vēloties atrast labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš un citas nianses.

Gribi aizņemties pēc iespējas izdevīgāk? Izmanto kredītu kalkulatoru!

Kredītu salīdzināšanā noderīgs var būt kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators piedāvās informāciju, cik lielu summu būs jāatmaksā pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators nodrošina tikai vispārīgu informāciju .

Lai arī pie nebanku kredītdevējiem bieži pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāatceras, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs lēmums. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.