VAJADZĪGS ĒRTI SAŅEMAMS AIZDEVUMS? IEPAZĪSTIES AR VIASMS PIEDĀVĀJUMIEM

aizdevumsKā jau zināms, ātrie kredīti ir ļoti plaši izmantots finansiāls risinājums. Ātrie kredīti ir vienkārši noformējami – tas paveicams ar interneta palīdzību . Tieši tādēļ ātrie kredīti noder arī brīžos, kad nauda vajadzīga nekavējoties.

Ja nepieciešams ātrais kredīts, svarīgi izvēlēties piemērotāko aizdevēju. Viens no populārākajiem aizdevējiem ir Viasms.lv. Šī aizdevēja piedāvājumā ātrie kredīti līdz pat EUR 1500 apmērā – atkarībā no aizdevuma varianta. Neatkarīgi no tā, cik liels ātrais kredīts interesē, Viasms.lv būs lielisks variants, ja vajadzīgs ātrais kredīts. Viasms.lv ātrais kredīts noformējams ar interneta palīdzību – sākumā jāveic reģistrācija un tad var aizpildīt pieteikumu. Lai arī pieteikties aizdevumam var jebkurā diennakts laikā, pieteikums tiks izskatīts un ātrais kredīts izmaksāts aizdevēja darba laikā.

Ja gribi lai aizdevums būtu Tavā bankas kontā pēc iespējas ātrāk, reģistrēšanās maksu EUR 0,01 apmērā skaiti uz tās bankas kontu, kurā ir arī Tavs konts. Tādā veidā aizdevums būs pieejams ātrāk. Pēc pieteikuma izskatīšanas tas nekavējoties tiks izskatīts un dažu minūšu laikā tiks sniegta atbilde par to vai aizdevums tiks piešķirts. Tātad pozitīva lēmuma gadījumā aizdevums pieejams būs īsā laikā. Noformēts aizdevums var tikt izlietots dažādu ieceru sasniegšanai – nekādas atskaites nav jāsniedz.

Savukārt aizdevumi atmaksājami tik pat vienkārši – pārskaitot naudu uz aizdevēja bankas kontu. Pēc tam, kad aizdevums tiks atmaksāts, būs noformējami  nākamie aizdevumi. Svarīgi, lai aizdevumi tiktu atmaksāti termiņā, ar kuru biji rēķinājies. Ja tomēr apzinies, ka aizdevumi nevar tikt atmaksāti norādītajā termiņā, atmaksas termiņš var tikt atlikts par dažām dienām vai nedēļām – tad aizdevumi var tikt atdoti Tev vēlamajā laikā. Aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums.

SMS KREDĪTI – NAUDA VIENAS SMS ATTĀLUMĀ

Jāpiebilst, Viasms.lv sortimentā ne tikai internetā piesakāmie aizdevumi, bet arī sms kredīti. Sms kredīti būs piemēroti, piemēram, izbraucienu laikā, kad nav pieejams dators. Sms kredīti garantē, ka vajadzīgais aizdevums būs pieejams tikai ar vienas īsziņas palīdzību . Sms kredīti pieejami tikai tiem, kas iepriekš reģistrējušies Viasms mājas lapā.

Atbalstot mūsu dažādās vajadzības, Viasms.lv padomājis par lielu piedāvājumu – izvēlei divu veidu aizdevumi- naudas aizdevums un kredīts internetā.

Viasms.lv sniegtais naudas aizdevums noderēs, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Naudas aizdevums tiks piešķirts uz vienu mēnesi un maksimālā summa aizņemoties pirmo reizi ir EUR 250. Pirmais naudas aizdevums pieejams bez maksas . Tāpēc, ja ja vēlies aizņemties izdevīgi, Viasms būs īstais risinājums.

Kredīts internetā būs pareizais risinājums lielāku plānu īstenošanai.  Viasms naudas  kredīts internetā var tikt piešķirts līdz pat EUR 1500 apmērā uz laiku no trīs mēnešiem līdz 1 gadam. Pirms kredīts internetā tiek noformēts, svarīgi apsvērt savas iespējas un attiecīgi jāizvēlas optimālo atmaksas termiņu , kā arī nepieciešamo summu. Lai  kredīts internetā nesagādātu nevajadzīgas galvassāpes, svarīgi atcerēties, ka ikmēneša maksājumam nevajadzētu sastādīt vairāk kā 30% no visiem ienākumiem.

Ātrie kredīti internetā – risinājums, kuru izmanto daudzi. Protams, jāpatur prātā, ka ātrie kredīti internetā, gluži tāpat kā jebkurš cits aizdevums, nozīmē atbildību. Bet, ja Tev ir pietiekami ienākumi un nesabojāta kredītvēsture, ātrie kredīti internetā var kļūt par izdevību īstenot sapņus – šie aizdevumi ir pieejami ātri un vienkārši, bez lieku formalitāšu kārtošanas. Taču, ja vajadzīgs īpaši izdevīgs aizdevums, ielūkojies Viasms.lv, kur atrodami aizdevumi dažādiem plāniem – gan īstermiņa naudas aizdevums , gan arī kredīts internetā lielāku plānu īstenošanai, gan arī sms kredīti. Vairāk uzzini šeit!