Vajadzīgs inventārs pasākumam? Izvēlies nomas pakalpojumus!

Ja rīkojat pasākumu un vajadzīgais aprīkojums nav pieejams vai ir nepietiekamā skaitā, labs risinājums var būt pasākumu aprīkojuma noma. Tā ir laba iespēja, sevišķi, ja aprīkojums aktuāls tikai uz dažām stundām.

Telšu noma dažādiem pasākumiem

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos un festivālos, būtiska būs Akurāts telšu noma. Būtiski, ka Akurāts telšu noma nodrošina pilnu servisu – tostarp piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis pieejamas vairākās formās un izmēros, kas ļaus katram bez problēmām atrast labāko risinājumu.
Vai domājat, ka brīvdabas pasākumi var notikt tikai gada siltajā sezonā? Tas nav tiesa – ārā pasākums var notikt vienmēr, nepieciešams tikai atbilstošs aprīkojums. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo risinājumu, jāņem vērā, ka gāzes sildītāji terasēm spēj apsildīt aptuveni 20 kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot patīkamu gaisotni ikvienam pasākuma apmeklētājam. Vairāk uzzini te!

Bāra lete Jūsu ballītei – stilīga un praktiska

Privātās ballītēs vai prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas dažādos variantos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus risinājumus. Nomā pieejams arī ne viens vien bāra krēsls.

Inventāra nomas piedāvājumā arī garderobes noma. Garderobes noma lieliski iederās visdažādākajos pasākumos, kurā paredzēta pārģērbšanās ,piemēram, modes skatēs. Garderobes noma ietver gan drēbju pakaramo, gan necaurredzamu starpsienu un spoguli.

Četri iemesli, kāpēc izvēlēties inventāra nomu

Var iegūt tieši to, kas patiešām vajadzīgs.
Piemēram, ja nepieciešama kāda konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to nodrošināt, un nebūs vajadzīgs pielāgot jau iepriekš iegādātu telti.
Aprīkojuma īre dod iespēju ietaupīt
Aprīkojuma noma paredz, ka jāatmaksā tikai par inventāra izmantošanas laiku. Ja, piemēram, bāra lete nepieciešama tikai uz vienu dienu, nav {diez ko} prātīgi to pirkt par pilnu samaksu. Bāra letes noma sniedz iespēju to izmantot, kad vajadzīgs un maksāt tikai par izmantošanas laiku.
Dodot priekšroku aprīkojuma nomai, nav jāraizējas par aprīkojuma uzglabāšanu.
Pēc pasākuma beigām jāgādā par inventāra uzglabāšanu un nepieciešamo apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkārši. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šīs rūpes atkrīt. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls risinājums, tāpēc daudzi izvēlas tos labāk nomāt. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Varat rēķināties ar speciālistu konsultācijām
Lai arī kāda būtu nepieciešamība – garderobes noma vai kāds cits variants, nomas servisa darbinieki vienmēr būs priecīgi palīdzēt atrast piemērotāko risinājumu!