Veco ļaužu pansionāts “Dzintara melodija”.

Veco ļaužu pansionātsGadījumos, kad jums nepieciešama veco ļaužu pansionāts, kur seniori varētu saņemt atbilstošu palīdzību ikdienā, aprūpes centrs “Dzintara melodija” palīdzēs. Tā ir dzīves vieta, kurā vecāka gada gājuma cilvēki var patīkami dzīvot, kā arī iegūt it visu piemēroto aprūpi. Telpas ir īpaši iekārtotas cilvēkiem, kuriem ir apgrūtināta iespēja staigāt, kā arī nodarboties ar ikdienišķām fiziskām darbībām. Bez ikdienas palīdzības, tiek nodrošināts arī mediķu atbalsts.

Aprūpes centrs ir novietots 10 minūtēs veicamā distancē no Rīgas centra rajona. Nelielais attālums piedāvā izdevību jumsvecāka gada gājuma cilvēkus viegli satikt. Turklāt jūs varēsiet kopīgi apmeklēt kultūras un cita veida pasākumus. “Dzintara melodijā” ir pieejami šādi pakalpojumi:

  •   Dienas stacionārs;
  •   Īstermiņa uzturēšanās;
  •   Cilvēku, kas cieš no demences. aprūpe;
  •   Katras dienas palīdzība ar medicīnisko aprūpi.

“Dzintara Melodija” ir dzīves vieta, kuras iemītniekiem ir pieejams ikdienas atbalsts un medicīniskā palīdzība. Vienalga kas senioram ir nepieciešams, senioram tiks sniegta it visa atbilstošā aprūpe, kā arī ārstnieciskā palīdzība . Tas būs atbilstošs piedāvājums, ja senioram ir grūtības staigāt, regulāri jāsaņem potes vai nepieciešama kāda cita tipa palīdzība. Ikvienam iemītniekam ir piedāvāta individuāla uzraudzība. Apmācītie veco ļaužu pansionāta darbinieki nodrošinās, lai jūsu radinieki varētu justies patīkami.

Veco ļaužu pansionātā ir aprūpes programma personām, kas cieš no demences. Tās uzdevums ir rūpēties par to, lai senioriem, kas cieš no šīs slimības, nodrošinātu atbilstošu palīdzību un ierobežotu demences attīstību. Lai palīdzētu jūsu tuviniekiem, tiek piedāvāti prāta vingrinājumi, kā arī cita veida nodarbības.

Aprūpes centrs ir piemērots risinājums pat brīžos, ja jums vajadzīgs garantēt aprūpi savam tuviniekam tikai uz vienu vai pāris diennaktīm. Nereti iespēja izmitināt radinieku vajadzīga personām, kas piedāvā aprūpi mājās un, kam nepieciešams kaut kur doties. Jums nevajadzēs pielāgot it visu laiku sava tuvinieka vajadzībām un jums neva.