Vecu cilvēku aprūpe pie seniorbaltic.lv

vecu cilvēku aprūpeAprūpes centrs “Dzintara melodija ” sniedz iespēju vecākiem ļaudīm saņemt pilnīgi visu nepieciešamo palīdzību un tajā pat laikā komfortabli pavadīt savu laiku. Aprūpes centrs nodrošina medicīnisko palīdzību un atbilstošu aprūpi katram centra iedzīvotājam. Centrā ir piedāvāts viss nepieciešamais, lai dzīvošana tajā būtu patīkama – piemērots telpu iekārtojums, vienvietīgas un divvietīgas istabiņas, kā arī zinošu speciālistu atbalsts.

Ja seniori mitināsies centrā, jūs varēsiet šos cilvēkus viegli satikt, jo aprūpes centrs ir novietota desmit minūšu laikā veicamā distancē no pilsētascentra rajona. “Dzintara melodija” ir piemērots šādiem brīžiem:

  •   Meklējat vietu, kurā jūsu tuviniekam uzturēties īstermiņā;
  •   Tuvinieks cieš no demences;
  •   Tuviniekam nepieciešama katras dienas un medicīniskā palīdzība.

Ja senioram katru dienu nepieciešama dažādu veidu uzraudzība un arī medicīniskā vecu cilvēku aprūpe un ne vienmēr ir izdevības to sniegt atbilstošā apmērā. Gadījumā, ja dienas laikā jums jāatrodas darbā vai arī jums pieejamās telpas ir nepiemērotas cilvēkiem, kam vajadzīga speciāla palīdzība. “Dzintara melodija” ir loģisks piedāvājums. Aprūpes centra telpu aprīkojumsir īpaši atbilstošs senioriemar sarežģījumiem pārvietoties. Vajadzīgo ārstniecisko palīdzību, kā arī pārējo palīdzību senioriem piedāvā profesionālais centra kolektīvs.

Atbilstoša uzraudzība aprūpes centrā tiek piedāvāta arī cilvēkiem, kas slimo ar demenci. Centrā tiks sniegtas visādas nodarbības un cita veida aktivitātes, kā mērķis ir pēc iespējas samazināt  demences attīstību. Centra kolektīvs ir zinošs un īpaši sagatavots, lai strādātu ar senioriem, kas slimo ar demenci.

Pat brīžos, ja palikšana vietā ar vajadzīgo palīdzību senioram nepieciešama vien vairākas dienas, aprūpes centrs piedāvās risinājumu.Ja parasti par tuviniekiem rūpējas mājās, bet ir vajadzīgs kaut kur doties, šis piedāvājums jums tiešām var noderēt. Jums nebūs jāpielāgo it viss laiks sava tuvinieka vajadzībām un jūs varēsiet būt pārliecināts, ka jūsu radinieks ir apmierināts un aprūpēts.