Veselīgs dzīvesveids – mazāk stresa, vairāk svaiga ēdiena un sporta

Veselīgs dzīvesveids kļūst par vienu no mūsdienu dzīves TOP mērķiem. Tas nemaz nav slikti, jo veselīgs dzīvesveids garantē labāku veselību, možāku garstāvokli, kā arī labāku izskatu. Vai zini to nogurma izjūtu pēc darbadienas, kad negribas darīt neko citi kā vien zvilnēt dīvānā ar TV pulti rokās? Tam par iemeslu var būt neveselīga pārtika, maz fizisko aktivitāšu, kā arī neapmierinātība ar dažādiem apstākļiem. Tas ir iemesls, kāpēc veselīgs dzīvesveids ir nepieciešams arī Tev!

Ko nozīmē “veselīgs dzīvesveids”?

Varbūt kādam šķiet, ka veselīgs dzīvesveids ir vienkārši trends, par ko patīk runāt gan medijiem, gan nesen iepazītiem cilvēkiem. Pareizi vien ir, ka par to runā arvien vairāk un vairāk. Veselīgs dzīvesveids nozīmē pareizu ēšanu, sportošanu un vispārēju ķermeņa balansu – lai viss ir harmonijā ar Tavām vēlmēm un izjūtām.

Veselīgs dzīvesveids nozīmē arī sportošanu

Papildus tam, ka ik dienu uzturā lieto tikai veselīgu un sabalansētu pārtiku, ir nepieciešams arī sports. To vari darīt fitnesa klubā “Veselības Fabrika”, kur pieejamas gan nodarbības, gan personāltreniņi. Lasi tālāk un noskaidro sīkāk!

Trenažieru zāle ir labiekārtoti ar plašām telpām un pasaules līmeņa aprīkojumu. Sporta klubs ir aprīkots ar “Life Fitness” trenažieriem. “Life Fitness” ir ergonomiskākais zīmols treniņu apmeklētājiem, kas nodrošina pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs nodrošina arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness treniņrīki ir pieejami gan iespējas funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir nokārtots Sporta kluba abonements.

Sporta klubs Teikā gan iesācējiem, gan tiem, kuri sporto jau vairākus gadus

Sporta klubs ir populārs, jo:

  • ir ērti sasniedzams ar Rīgas sabiedrisko transportu, kā arī privāto auto;
  • grupu nodarbības pieejamas katru dienu (arī brīvdienās);
  • iespējams iegādāties sportošanas abonementu.

Tāpat viss atrodas vienkopus – trenējoties fitnesa klubā, Jums atliek tikai aizbraukt līdz konkrētajam klubam.

Treniņi “Veselības Fabrikā” – iespēja uzturēt sevi formā

Ja neesi no tiem, kuri vairākas stundas var pavadīt trenažieru zālē, tad izvēlies grupu nodarbības! “Veselības Fabrikā” to ir gana daudz – sākot ar pilatēm, jogu un kalanētiku, beidzot ar velo treniņiem, TRX, kikboksu un citiem.

Sporta kluba abonements ietver lieliskus risinājumus, piemēram:

  • reižu abonements (iekļauj konkrētu treniņu skaitu),
  • laika abonements 1, 3, 6 vai 12 mēnešiem.

Trenažieru zāle un pilates, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tās ir tikai dažas iespējas, ko nodrošina sporta klubs. Uzzini vairāk par iespējām, ko nodrošina fitnesa klubs! Sporto jau tagad un baudi augļus ilgtermiņā!

Veselīgs dzīvesveids nav neiespējamā misija – tas ir veids, kā rūpēties par sevi, lai arī pēc daudziem gadiem Tu varētu smieties no sids, skriet, lekt un baudīt dzīvi no visas sirds. Sporto, gatavo veselīgi un priecājies par dzīvi!