VIASMS – IZDEVĪGA AIZŅEMŠANĀS IKVIENAM  

aizdevums viasmsBrīžos, kad vajadzīgi nelieli papildus līdzekļi, piemēram, neplānotiem tēriņiem, noderīgi būs ātrie kredīti. Kā zināms, ātros īstermiņa aizdevumus par piemērotu risinājumu steidzamās situācijās atzīst arvien vairāk cilvēku. Tieši pateicoties šādai popularitātei, šorbīd ir radusies situācija, ka ātro kredītu devēju piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs. Tieši tāpēc pirms aizņemšanās ļoti svarīgi izvērtēt vairākus piedāvājumus, lai izvēlētos sev vēlamāko.

Novērtējot kredītdevējus, kritēriji, pēc kuriem vadīties ir līdzīgi – maksimālā aizdevuma summa, procentu likmes, vecuma ierobežojums, izsniegšanas termiņš, īpaši bonusi un piedāvājumi un citi, tomēr šajā procesā vērts pievērst uzmanību vēl vienai niansei- cik uzticams ir konrētais kredītdevējs. Labāk dot priekšroku pieredzējušai un populārai kredītkompānijai, jo tur saņemami droši ātrie kredīti.

Viens no aizdevējiem, kurš viennozīmīgi ir labāko aizdevēju vidū, ir VIA SMS. Ātrais kredīts pie VIA SMS būs lieliska izvēle, ja steidzami nepieciešama lielāka vai mazāka naudas summa.

Domājot par katru klientu, VIA SMS piedāvā dažādus aizdevumu veidus. Viens no tiem ir aizdevums līdz algai. Kā var nojaust, šis aizdevums nodrošina salīdzinoši nelielas summas saņemšanu uz 30 dienām. Pirmajā reizē var aizņemties līdz EUR 200, bet, aizņemoties atkārtoti, maksimālā aizdevuma summa palielināsies.

Svarīgi, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, noformējams arī SMS kredīts. Tas nozīmē, ka sev vajadzīgajam aizdevumam iespējams pieteikties tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Tas būs īpaši izdevīgi, ja būsi, piemēram, brīvdienās, bez iespējas tikt pie datora, bet nauda būs nepieciešama steidzami.

VIA SMS izsniegtie naudas aizdevumi saņemami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk vajadzīgs – tam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, bet kredīta izsniegšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros. Jāpiemin, VIA SMS strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Ne mazāk būtisks faktors, kas liecina par labu VIA SMS, ir pirmais kredīts bezmaksas. Noformē sev vēlamo kredītu un atdod tik, cik aizņēmies!

Otrs no aizdevumu veidiem ir naudas kredīts, kas paredzēts lielāku plānu īstenošanai. Šis kredīts nodrošina līdz pat EUR 1500 lielu aizdevumu uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Izmanto šo iespēju, ja vēlies realizēt lielākas ieceres!

Kā redzams, ātrie kredīti internetā var būt piemērots risinājums dažādās situācijās, tomēr jāņem vērā, ka tas ir atbildīgs solis, kurš prasa atbildīgu attieksmi. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē kredīta vajadzību un iespējas to atmaksāt.

Aizņemies ērti, vienkārši un droši – ieskaties viasms.lv, iepazīsties ar līguma nosacījumiem un piesakies sev vēlajamam aizdevumam!