VĪRIEŠIEM ZIEMASSVĒTKOS, DZIMŠANAS DIENĀ UN ĪPAŠAJOS NOTIKUMOS

CB100380Ko uzdāvināt vīrietim svētkos, kad nav vēlmes samierināties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nebijušas un atmiņā paliekošas sajūtas un  līdzpārdzīvojumus! Aizraujoši izbraucieni, nedēļas nogales atpūta, kā arī ēdiena meistarklases un spēku veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais izzināt vīrieša intereses, raksturu un uzdrošināšanos.

*Piedzīvojumi ūdenī, uz zemes un debesīs

Vienreizēja un adrenalīnu sološa dāvana vīriešiem, kuriem ātrums ir lielā cieņā, ir aizraujošs izbrauciens ar kartingu vai kvadracikliem, zibenīgi ātrs drifta mašīnas vai Formula-1  piedzīvojums. Dāvana svētkos vīrietim var būt arī aktīvā atpūta. Kā piemēram, šķēršļu takas apmeklējums, ātrs drifta brauciens, amizanta dāvana skrējiens ar Džamperiem jab ātrgaitas zābakiem, stilizēta karikatūra, alpīnisma sienas pārvarēšana vai iemaņu izmēģināšana aviosimulatorā. Lidojums ar lidmašīnu vai Aerodium tunelī? Kāpēc ne! Tā būs ideāla dāvana vīrietim viņa svētkos.

*Degustācijas, semināri un mierpilna brīvdienu dāvana vīrietim

Uzdāvini kādu no vairākiem kulinārijas apmācību kursiem, ēdiena gatavošanas meistarklasēm un uzdāvini labu pieredzi un meistarību. Nedēļas nogale vienā no Latvijas pilīm vai viesu namiem ar bagātīgām vakariņām un papildus labumiem dos mierpilnu brīvo laiku un maksimālu relaksāciju. Laba atpūta un jauka dāvana ir arī kriosaunas apmeklējums.

*Sportiska un enerģiska dāvana

Cik vīriešu tipu, tik vēlmju! Dāvana vīrietim svētkos var būt kaut kas no aktīvās atpūtas – sporta zāles mēneša abonements, aizraujoša sporta veida apmeklējumi (elegantas paukošanās vai savdabībā kērlinga nodarbības). Dāvanas vīriešiem ir maksimāli lielā piedāvājumā

Ja beigās apmulsti daudzveidīgajā dāvanu sortimentā, uzdāvini dāvanu komplektu. Tajā iekļauti atšķirīgi dāvanu varianti, no kuriem draugs vai vīrs pats varēs izmantot kā dāvanu. Dāvanu komplekts radīs jaukas un neaizmirstamas emocijas jubilejās, vārda svētkos, ģimeniskajos Ziemassvētkos un citos svētkos- http://www.davanuserviss.lv/