Viss, kas jāzina par OCTA un KASKO

ocota poliseIkvienam, kuram pieder auto, nozīmīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem zaudējumiem situācijā, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv dažādi apdrošināšanas veidi – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Viena no iespējām, kur pieejama informācija par apdrošināšanas jautājumiem, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā ltab.lv. Lai arī ltab.lv Kasko apdrošināšanas iespējas nevar salīdzināt , tomēr tur pieejami dažādi statistikas dati un vērtīgi padomi katram autovadītājam.

LTAB ir apvienojušās visas tās apdrošināšanas sabiedrības, kurām ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vienkāršāk atrast, kura ir piemērotākā OCTA polise.

 VISA AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA VIENUVIET

LTAB- izdevīgs variants, kā pārliecināties, kura OCTA ir vislabākā Tavam auto. Ņemot vērā, ka šis birojs apkopojis datus par visiem apdrošinātājiem, sev aktuālo informāciju iegūsi īpaši ērtā veidā – atliek tikai ievadīt vajadzīgos datus meklētājā, lai pēc brīža jau saņemtu būtisko informāciju par to, kurš apdrošinātājs piedāvā visizdevīgāko OCTA polisi.

LTAB piedāvā vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur iegādāties lētas octas, ir pārliecināties, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla tiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl vienkāršāk!

LTAB ļaus, piemēram, iegūt informāciju par apdrošināšanas līgumiem vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat pieejama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī apdrošināšanas limitus.

Turpat arī visa aktuālā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām iegādājama Octa polise, normatīvie akti, kā arī noderīgas lietas ekspertiem.

LTAB piedāvā arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko šādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

MOBILĀ APLIKĀCIJA AUTOVADĪTĀJU ĒRTĪBĀM

Vērtīga ir arī LTAB izveidotā mobilā aplikācija, kas ļauj ātri un ērti atrast, kur iegādājamas lētas Octas – tas nenoliedzami ir ētākais veids kā noskaidrot, kur iegādājama izdevīgākā Octa polise. Turklāt šī aplikācija ļauj regulāri sekot līdzi savam autoparkam – līdz 4 automašīnām.

Lejupielādē aplikāciju un izbaudi visas tās sniegtās priekšrocības – uzzini, kur iespējams iegādāties lētas Octas un saņem informāciju, lai kur Tu atrastos. Ar aplikāciju Octas vēl izdevīgākas un ērtāk pieejamas!

Ar ltab.lv Kasko un Octas nopērkamas vēl izdevīgāk! Mūsdienās bez transportlīdzekļu apdrošināšanas nevar iztikt, tādēļ ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs izvēlēties pēc iespējas ērtāk.

Ltab.lv – lētas Octas ikvienam. Ieskaties un izvēlies!