VIVUS.LV – AIZDEVUMS TAVĀM PRASĪBĀM

ātrie aizdevumi internetāMūsdienās, kad nebanku kredītu sniedzēju piedāvājums ir ļoti plašs, nepieciešamības gadījumā aizdevumu saņemt ir viegli, tomēr ir svarīgi izvēlēties ne tikai izdevīgāko, bet arī drošāko variantu.

Viens no uzticamākiem un iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus aizdevumus.

Ātrie kredīti internetā pie Vivus.lv ir pieejami plašam cilvēku lokam. Būtiski atcerēties tikai dažus noteikumus – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi un pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti visiem šiem nosacījumiem, tad vajadzības gadījumā aizņemties sev vēlamo naudas summu nebūs sarežģīti!

Svarīgi, ka ātrais kredīts pie Vivus.lv pieejams līdz pat EUR 1500 apmērā! Tas nozīmē, ka Vivus.lv būs lielisks risinājums arī tad, kad nepieciešams aizdevums lielāku plānu realizēšanai! Kredīta atmaksas termiņš, savukārt, noteikts līdz pat diviem gadiem.

Tāpat kā tas ir pie citiem aizdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir ērti noformējams. Nepieciešams tikai e-pasts, mobilais tālrunis un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Domājot par saviem klientiem, Vivus.lv sniedz dažādus izdevīgus piedāvājumus. Piemēram, pirmo kredītu sākt atmaksāt tikai pēc 90 dienām! Tāpat tiek rīkotas dažādas akcijas un īpaši piedāvājumi, kas aizņemšanos padara vēl izdevīgāku!

Būtiskas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nevarēsi samaksāt līgumā noteiktajā termiņā, ir iespēja to pagarināt uz sev vajadzīgo laiku. Tas ir labs risinājums situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek noformēti situācijās, kad nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr arvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas noderēs , ja nepieciešamā summa ir lielāka.

Kredīti pie Vivus.lv ir ne tikai ātri un ērti noformējami, bet arī ļoti pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā izdevīgā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros. Te jāpiemin, ka aizdevēja darba laiks ir ļoti pieejams, turklāt – Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Vivus.lv būs noderīgs risinājums dažādās situācijās, tomēr vērts paturēt prātā, ka katrs aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms kredīta noformēšanas svarīgi rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un iespēju veikt tā atmaksu noteiktajā laikā un termiņā.