VIVUS.LV – AIZDEVUMS TAVĀM PRASĪBĀM

vivus.lvMūsdienās, kad nebanku kredītdevēju piedāvājums ir ļoti plašs, vajadzības gadījumā aizdevumu saņemt ir viegli, tomēr ir ļoti svarīgi izvēlēties ne vien izdevīgāko, bet arī drošāko risinājumu.

Vivus.lv – viens no iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā, turklāt šim aizdevējam ir licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai .

Vivus.lv ātrie kredīti pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska nozīme ir arī kredītvēsturei – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta piešķiršanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – lai aizdevējs būtu drošs, ka kredītu būs iespējams atdot.

Vivus.lv ātrais kredīts noderēs dažādās situācijās – gan tad, kad nepieciešamā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad nepieciešams lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev izdevīgāko atmaksas termiņu – tas noteikts līdz pat 24 mēnešiem!

Tāpat kā tas ir pie citiem aizdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir vienkārši noformējams. Vajadzīgs tikai e-pasts, mobilais telefons un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Īpašs piedāvājums gaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai sākot ar 91 dienu! Protams, pastāv iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti par kredīta izmantošanas periodu.

Savukārt, ja kredītu nespēj atmaksāt noteiktajā termiņā, iespējama arī tā pagarināšana. Tas ir maksas pakalpojums, tomēr labs risinājums, ja kredīta atmaksu vajadzīgs atlikt.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek noformēti situācijās, kad nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr arvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas būs noderīgi tad, ja vajadzīgā summa ir lielāka.

Kredīti pie Vivus.lv ir ne tikai ātri un ērti noformējami, bet arī ļoti pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā sev izdevīgā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros. Te jāpiebilst, ka aizdevēja darba laiks ir ļoti pieejams, turklāt – Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Ikviens no mums var nonākt situācijā, kad steidzami vajadzīgs lielāks vai mazāks aizdevums. Šādās situācijās noderīgs būs Vivus.lv kredīts. Tomēr būtiski ņemt vērā, ka kredīta noformēšana ir atbildīgs solis, tādēļ, lai nerastos liekas problēmas , būtiski iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēt savas iespējas veikt kredīta atmaksu.