WESTSEINCARD BANKKOMĀTU KARTES – GUDRS VEIDS, KĀ PĀRVALDĪT FINANSES

weststein karte

PRIEKŠAPMAKSAS KARTES – MODERNA ALTERNATĪVA BANKAS KARTĒM

Izklaides pasākumi, pārtikas preces, komunālie maksājumi, interneta veikali, sporta klubu abonementi un vēl dažādas vajadzības, kas nozīmē tēriņus ikviena cilvēka ikdienā. Lai naudu izdotu vai turpretim uzkrātu to priekšdienām, ir nepieciešams izvēlēties atbilstošāko veidu. Šobrīd iecienītākie veidi ir naudas glabāšana skaidrā veidā vai bankai piesaistītos kontos, kuru pārvaldīšanai vajadzīgas bankas kartes. Kā trešā iespēja ir priekšapmaksas kartes – it kā tās pašas Visa® vai MasterCard®  norēķinu kartes, bet ar citādu funkciju.

Mūsdienu dinamiskajā pasaulē ikvienam mūsdienīgs maksājuma instruments, kas ļaus sekot līdzi Jūsu dzīvesveidam. Westseincard priekšapmaksas kartes – lielisks risinājums, pieejamākā un drošākā skaidras naudas alternatīva, kas spēj pielāgoties visdažādākajām nepieciešamībām. Lietojiet šīs maksājuma kartes iepērkoties, ceļojot, maksājot rēķinus , kā arī citiem ikdienas izdevumiem. Ar Weststeincard MasterCard pilnībā kontrolēsiet savus izdevumus, jo tērēsiet tik, cik būsiet noguldījis – nekāda pārtēriņa!

WESTSEINCARD NORĒĶINU KARTES – GUDRS VEIDS, KĀ PĀRVALDĪT FINANSES

Westseincard norēķinu kartes Latvijā ir ērts veids, kā pārvaldīt savas finanses. Šī nebanku priekšapmaksas karte kalpo kā vēl viens naudas pārnēsāšanas veids, ja Jums jau tagad nauda ir gan bankai piesaistītā bankas kartes un kredītkartes kontā, gan arī skaidrā veidā. Norēķinu kartes ir naudas avots, no kā varēsiet  paņemt tieši tik daudz naudas, cik būsiet tajā iepriekš iemaksājuši.

Westseincard nebanku priekšapmaksas karte ir gudrs veids, kā pārvaldīt finanses. Weststeincard nebanku priekšapmaksas karte tiek pieņemta 34 miljonos MasterCard norēķinu vietu un vairāk nekā 2,1 miljonos bankomātu visā pasaulē. Tas nozīmē – tās ir piemērotas norēķinu kartes Latvijā un arī citviet – lai kurp Jūs dotos.

Priekšapmaksas kartes Latvijā var noformētinternetā – aizpildot pieteikumu. Tāpat tiešsaistē var veikt samaksu. Westseincard priekšapmaksas kartes Latvijā nodrošina vairākas papildināšanas iespējas – piemēram, skaidras naudas iemaksu, ar debetkarti tiešsaistē, ar bankas pārskaitījumu , kā arī citos variantos. Šīs priekšapmaksas kartes Latvijā tiek izsniegtas personām, kas ir vismaz 18 gadus veci.

Vienam kontam var tikt piesaistītas vairākas priekšapmaksas kartes – klienta rīcībā var būt trīs priekšapmaksas kartes, turklāt, nereti tas ir ērtāk, drošāk un lētāk kā izmantot parastās bankomātu karte. Līdzīgi kā bankomātu kartes, arī šīs kartes var izmantot ikdienas izdevumu segšanai, taču tās paredz arī citas priekšrocības.

NODERĪGAS IEPĒRKOTIES UN CEĻOJOT

Westseincard maksājuma kartes ir piemērotas tiem, kam nav bankas konta vai ir slikta kredītvēsture. Tādos gadījumos šīs maksājuma kartes ir labs variants. Lietojot Westseincard maksājuma kartes, finanses vienmēr būs drošībā.

Weststeincard  – norēķinu kartes Latvijā un ārvalstīs. Tās ir piemērotas ceļošanai, ja vēlaties noteikt savu atvaļinājuma budžetu un neuztraukties par tā pārtērēšanu. Jūs varat norēķinu kartes un kontu pārvaldīt no jebkurasikkatras vietas pasaulē, visu diennakti un septiņas dienas nedēļā. Ja norēķinu kartes tiek nozaudētas vai nozagtas, Jūs tās varat bloķēt, izmantojot tiešsaistes kontu, tādējādi pilnībā aizsargājot savus līdzekļus. Izmantojot Westseincard norēķinu kartes, ceļošana būs daudz vienkāršāka.|Westseincard – norēķinu kartes Latvijā un arī citur pasaulē, jo noder arī studentiem, kuri ceļo vai studē ārvalstīs un piedalās apmaiņas programmās. Norēķnu kartes samazina skaidras naudas nozaudēšanas iespējamību un ar tām viegli norēķināties ārvalstīs. Vecāki var vienkārši pārskaitīt finanses atvasēm, izmantojot savu kontu un papildu norēķinu kartes. Norēķinu kartes ļauj jauniešiem apgūt finanšu pārvaldību, savukārt vecākiem dot saviem bērniem neatkarību.}