Ziņas llatviešu un krievu valodās!

focus.lv ziņu portālsJau sen avīzes ir nomainījušas ziņas internetā, kur ikviens var iepazīties ar lielāku jaunumu apjomu un detalizētākiem izklāstiem.  Internetā iespējams uzzināt visus jaunākos apskatus, turklāt reālā laikā, jo online viss izplatās ļoti ātri – pirmām kārtām tieši informācija. Arī Latvijā ir dažādi jaunumu portāli, kur ir atainoti svarīgākie jaunumi lasītāju informēšanai, tajā skaitā pilnīgi jauns ziņu portāls vairākās valodās – Focus.lv.

Latvijā nu ir unikāls ziņu portāls Focus.lv, kurā ar skaidru skatījumu tiek pasniegta informācija par nozīmīgākajiem notikumiem Latvijā un ārzemēs. Publikācijas iespējams lasīt divās valodās: latviešu un krievu.  Portāla uzdevums ir koncentrēties tikai uz nozīmīgāko jaunumu atainošanu, tāpat kā “fokuss”, kas apvieno svarīgākās ziņas un nodod auditorijai tikai to aktuālāko saturu. Šis galvenokārt ir arī iemesls, kā  dēļ portāla nosaukums ir radies no vārda “fokuss”, – kā lēca, kas akcentē īpašu uzmanību tikai uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz eiro ieviešanai Latvijā ir palikušas vien nedaudz vairāk kā 2 nedēļas.  Pašlaik bankas mudina ikvienu mainīt neiztērēto skaidro naudu pret eiro, lai tādējādi gadu mijā nerastos problēmas un nebūtu vajadzības stāvēt garās rindās valūtas maiņai. Cita iespēja – ziedot sīknaudu labdarībai, tikmēr latu banknotes ieskaitīt bankas kontā, kur valūta latos ar 2014.gadu uzreiz tiks pārvērsta uz eiro. Visu aktuālo par eiro ieviešanu var uzzināt jaunumu portālā Focus.lv.

Laiks, kad sabruka lielveikala “Maxima” jumta konstrukcija un dzīvību zaudēja 54 personas, ir ne vien šausmīgākā traģēdija, ko pieredzējusi Zolitūde, bet gan visa valsts kopš neatkarības atgūšanas.  21.novembrī notikusī traģisko notikumu gaita vēl arvien nav un arī netiks aizmirsta, jo tiek aktīvi strādāts pie tā, lai sauktu pie atbildības visas traģēdijā līdzatbildīgās personas un lai nākotnē nekas tik absurds vairs neatkārtotos. Par to kā norit izmeklēšanas gaita un kas jauns ir atklāts iespējams lasīt portālā Focus.lv.

Leave a Comment.