Žogu risinājumi no “Tvora”

tvora.lv setas zogiKatrs privātmājas vai ēkas ar pagalmu īpašnieks gribētu kvalitatīvu žogu. Firma UAB “Tvora” ātri un efektīvi izstrādā plānu pēc klienta vajadzībām. Speciālisti katram žoga pasūtītājam izgatavo individuālus risinājumus, ko pēc tam realizē pie žoga montēšanas. Profesionāļi no uzņēmuma “Tvora” piedāvā gan sētu ražošanu, gan to ierīkošanu – koka un metāla žogi, saliekamie un metinātie žogi, bīdāmie, veramie un automatizētie vārti utt. Kvalitatīva sēta ir nepieciešama dažādu namu – privātmāja, ofiss, bērnudārzs utt.- ierobežošanai, jo pilda lieliski pilda ēkas aizsargfunkciju.

Piedāvājuma klāstā plastmasas žogi, klasiskas koka sētas, karsti cinkota metāla žogi utt.

Profesionāļi no “Tvora” piedāvā dažāda materiāla un modeļu sētu izveidošanu un uzstādīšanu. Kādu žogu izraudzīties savam īpašumam? Tie ir tikai daži no iespējamiem iežogojuma variantiem. ražo un uzstāda arī vairāku veida vārtus un to sistēmas – atverami, bīdāmie vārti, kā arī automātiskie vārti.

  • Sēta no koka ir visklasiskākais no žogu veidiem. Tas labi iederēsies gan lauku , gan pilsētvides kopējā ainavā, bez tam nepieciešamības situācijā var mainīt ārējo apstākļu rezultātā bojāto žoga vietu ar dēlīti. Koka žogi tiek izgatavoti no kvalitatīvas koksnes, kuru apstrādā ar speciāliem pārklājumiem. .
  • Metāla žogs atbilstošs gan grandiozu māju un muižu teritorijas norobežošanai. Sētas tiek izgatavotas no karsti cinkota tērauda ar piecu gadu garantiju. Metāla žogi ļoti labi iederas ar masīvu Gabioni akmens žogu. Akmens žogs var tikt izveidots akcenta formā, gan arī kā pamata stabs, kas lieliski papildinās koka un metāla žoga kopējo kompozīciju.
  • Plašām teritorijām parasti izvēlas PVC sētu. Tā izgatavošanas un montēšanas tēriņi nav pārāk lieli, līdz ar to piemērots lauku privātīpašuma, ganību ierobežošanai. Plastmasas žogiem ir ilgs ekspluatācijas laiks, kas iespējams līdz pat 50 gadiem, un tas nepakļaujas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai sekām.

Leave a Comment.